Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

Usługi kompleksowe

Usługi kompleksowe

Oferujemy kompleksowe usługi magazynowe, które obejmują szereg operacji związanych z obrotem towaru oraz przekazaniem go do dalszej dystrybucji.

CZYNNOŚCI ŁADUNKOWE
Przyjęcia dostaw, operacje przeładunkowe, cross-docking – to przykłady czynności ładunkowych jakie stale wykonujemy dla naszych Klientów. Niezależnie od stopnia skomplikowania, możemy wesprzeć każde przedsiębiorstwo w szybkim i sprawnym przekierowaniu dostaw z jednego miejsca do drugiego.

MAGAZYNOWANIE
Magazyny No Limit, zbudowane są w standardzie klasy A i zapewniają naszym Partnerom bezpieczne przechowywanie swoich towarów. Nasz główny obiekt w Pruszkowie o łącznej powierzchni użytkowej 30 000 m2 jest jednym z najnowocześniejszych budynków tego typu w Polsce.   
W ramach magazynowania, oferujemy składowanie towaru z dostępem detalicznym oraz tradycyjnie w jednostkach paletowych  i kartonowych z użyciem regałów wysokiego składowania, używając przy tym nowoczesnej infrastruktury i systemu WMS, które pozwalają zarządzać miejscem magazynowym w sposób jak najbardziej zoptymalizowany.
Na naszych magazynach przechowujemy blisko 60 000 różnych pozycji asortymentowych.

KONFEKCJONOWANIE
Detaliczna kompletacja towarów to część logistyki magazynowej, w której No Limit specjalizuje się od lat. Realizacja i pakowanie zamówień naszych Klientów jest zarówno dla nich jak i dla nas sprawą kluczową, wymagającą wysokiej jakości i dużej elastyczności wolumenowej.
W roku 2013 przyjęliśmy do naszego centrum logistycznego w Pruszkowie ponad 17 mln sztuk towarów i przewidujemy, że liczba ta w kolejnych latach będzie wzrastać. Między innymi dlatego, w minionym roku uruchomiliśmy Sorter Push Tray Unit, który jeszcze bardziej zwiększył nasze dzienne możliwości obsługi zamówień dla naszych Klientów.
Szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak etykietowanie, wymiarowanie, żyłkowanie, i przywracanie wartości handlowej produktów realizujemy także przy okazji konfekcjonowania towarów, ale nie tylko.

PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO DALSZEJ DYSTRYBUCJI
Prawidłowe oznakowanie, nadanie i przekazanie przesyłek do dalszej dystrybucji to ostatni element procesu logistycznego na magazynie.
Dostawy pod drzwi Klienta w każde miejsce w Polsce - możemy realizować własnym transportem, ale stale współpracujemy również z firmami kurierskimi. Jesteśmy zintegrowani z głównymi firmami dystrybucyjnymi w Polsce.