Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

Flota No Limit

Flota No Limit

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług, dopasowanych do potrzeb Klienta, przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa, w sposób optymalny ekonomicznie, z zachowaniem troski o Pracownika i ochronę środowiska.

Dzięki specjalizacji optymalizujemy koszty i osiągamy wysoką jakość.
Tabor No Limit to ciągniki siodłowe Mercedes Actros, naczepy skrzyniowe firankowe oraz naczepy typu furgon (box).
Specjalizujemy się w transporcie drogowym na terenie Polski i krajów Europy Zachodniej. Nasz tabor jest efektywnie wykorzystywany do przewozów liniowych w ramach usług realizowanych przez Dział Dystrybucji. Chętnie także współpracujemy z Klientami, którzy oczekują optymalizacji czasu i kosztów przewozu w oparciu o dobrze ułożony plan transportu.
Główne kraje, w których realizujemy usługi trasportowe: Niemcy, Benelux, Włochy.

Gwarantujemy bezawaryjność, bezpieczeństwo, niskie koszty eksploatacji, ochrona środowiska, jak najlepsze warunki pracy Kierowców.
Posiadamy ciągniki siodłowe Mercedes Actros klasy Euro5 i Euro6, średnia wieku nie więcej niż 2 lata, naczepy Kassboehrer i Schmitz. Tabor No Limit objęty najlepszym programem obsługi serwisowej.
Zatrudniamy doświadczonych, zmotywowanych Kierowców. Troska o Pracownika jest w naszej firmie nadrzędna, dzięki czemu minimalizujemy rotację kadr. Kierowcy biorą udział w cyklicznych szkoleniach z zakresu techniki jazdy. Wspólne korzyści, osiągane przez nas i naszych Klientów, to bezpieczeństwo i wysoka jakość usług.

Zaawansowane oprogramowanie oraz nowoczesne urządzenia zapewniają uporządkowany proces prowadzenia zlecenia transportowego.
Rozwiązania IT pozwalają nam:
- optymalizować trasy
- nadzorować bezpieczeństwo ładunku
- dostarczać Klientowi informacje o statusach w czasie rzeczywistym
- analizować wspólnie z Kierowcami parametry jazdy i stale podnosić ich umiejętności. Ekonomiczna jazda pozwala nam oszczędzać koszty i chronić środowisko.

W ramach naszej specjalizacji z obopólną korzyścią współpracujemy z niezawodnymi podwykonawcami, oferując im korzystne stawki w zamian za dostosowanie się do standardu No Limit i jakość usług oraz dostarczając im nowoczesne rozwiązania zarządzania transportem.