Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

Logistyka kontraktowa

Logistyka kontraktowa

Oferujemy kompleksowe usługi w ramach logistyki kontraktowej dla przedsiębiorstw, które chcą w pełni skoncentrować się na swojej głównej działalności biznesowej, powierzając zarządzanie procesami logistycznymi w bezpieczne i zaufane ręce zewnętrznego Partnera.

Obsługujemy zlecenia „szyte na miarę” wymagające indywidualnego podejścia do procesu logistycznego. Specjalizujemy się w obsłudze towarów wysokoprzetworzonych i szybkorotujących, o dużym skomplikowaniu i różnorodności asortymentów. We wszystkich naszych projektach korzystamy z nowoczesnych narzędzi IT.

Nasze działania w logistyce kontraktowej opierają się na wieloletnich umowach partnerskich, obejmujących pełny zakres współpracy w zakresie:

- przewozu towarów
- czynności rozładunkowych
- magazynowania
- konfekcjonowania
- przygotowywania towarów do dalszej dystrybucji
- obsługi zwrotów
- usług wartości dodanej

Nowoczesne systemy sortowania pozwalają nam budować elastyczność i zarządzać produkcją zamówień w sposób zoptymalizowany.
Dbamy o wysokie parametry jakościowe oraz zapewniamy  bezpieczeństwo biznesowe swoim Partnerom.
Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu rozmaitych wdrożeń. Nasze systemy informatyczne integrujemy bezpośrednio z systemami Klientów lub pracujemy na ich własnych platformach wymiany danych. Przez ponad 20 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie pracując dla firm z branży odzieżowej i obuwniczej, kosmetycznej, elektronicznej, spożywczej, motoryzacyjnej czy też budowlanej.