Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

Dystrybucja przesyłek

Dystrybucja przesyłek

Oferujemy usługę gwarantowanego doręczenia przesyłki w określonym czasie na terenie całej Polski oraz wybranych regionach Europy. Dzięki naszej sieci dystrybucji, ponad 98% przesyłek realizujemy w porannych oknach czasowych, co znakomicie odpowiada oczekiwaniom naszych Klientów.

Na rynku transportowym działamy od 1990 roku. W tym czasie stworzyliśmy efektywną sieć dystrybucji. Wszystkie zlecenia realizujemy pod nadzorem nowoczesnego systemu planowania, przy pełnej optymalizacji trasy i czasu przejazdu,  dopasowując rodzaj i wielkość środka transportu do wymagań Klienta.
Specjalizujemy się w obsłudze dystrybucyjnej Klientów z branży odzieżowej, artykułów sportowych, kosmetycznych oraz POSM. Zaufało nam wiele firm, których produkty znane są na całym świecie.
Nasz rozbudowany serwis pozwala w sposób kompleksowy obsługiwać dostawy do galerii handlowych oraz dostawy B2B, B2C & Home Delivery.
Usługi przewozowe świadczymy z wykorzystaniem taboru specjalnie wyposażonego do przewozu tekstyliów i innych delikatnych towarów oraz stały monitoring realizacji zlecenia (Track&Trace). Nasze magazyny przeładunowe zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu i Wrocławiu.

Oferujemy naszym Klientom i ich Partnerom rozwiązania dedykowane, projektujemy i analizujemy procesy dystrybucji dostosowując je do wymogów danej branży.