Transport drogowy FTL I LTL

Przewozimy towary bezpiecznie i terminowo
Transport drogowy - ikona

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe na terenie całej Europy. Zapewniamy terminowe realizacje przewozów,  z zachowaniem najwyższych standardów zabezpieczenia ładunku.

ciężarówka LNG EKO

Realizujemy przewozy całopojazdowe FTL oraz transport towarów drobnicowych LTL, które swoją objętością nie wypełniają całej przestrzeni ładunkowej. Realizujemy usługi ekspresowe i przewozy ładunków niestandardowych.

Specjalizujemy się w transporcie przesyłek z wymogiem wysokiego rygoru bezpieczeństwa, a także obsługujemy towary wymagające szczególnej wrażliwości np. sprzęt medyczny, elektroniczny, dzieła sztuki i antyki.

W RAMACH USŁUGI OFERUJEMY:

  • Dostawy w rygorze czasowym
  • Zabezpieczenia – kłódki z certyfikatem SBS, naczepy typu koffer
  • Konsolidację towaru od jednego dostawcy do wielu odbiorców lub od wielu dostawców do jednego odbiorcy
  • Podwójną obsadę kierowców 
  • Transport przesyłek dłużycowych i gabarytowych
  • Transport „sztafetowy” – wymiana ciągników lub kierowców na trasie przejazdu
profesjonalna usługa transportowa

SZUKASZ PROFESJONALNEj USŁUGI TRANSPORTOWEJ?

DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE NA POTRZEBY BRANŻ:

SPRZĘT MOTORYZACYJNY
SPRZĘT MOTORYZACYJNY
MEBLE
MEBLE
WYPOSAŻENIE OGRODU
WYPOSAŻENIE OGRODU
AGD
AGD
ODZIEŻ
ODZIEŻ
ELEKTRONIKA
ELEKTRONIKA
ANTYKI
ANTYKI
SPRZĘT SPORTOWY
SPRZĘT SPORTOWY

Dysponujemy flotą ciągników EURO 6 oraz ciągników zasilanych technologią LNG. Transport dalekobieżny realizujemy z użyciem naczep koffer i plandek. Posiadamy też kilkanaście nowoczesnych naczep wyposażonych w aerodynamiczne spojlery, które zmniejszają opór powietrza, a tym samym ograniczające CO2.

Każdy ciągnik siodłowy i naczepa wyposażona jest w systemy telematyczne oparte na komunikacji GPS, monitorujące położenie pojazdu i naczepy, każda z naczep posiada kłódki SBS.

TRANSPORT FTL I LTL

Specjalizujemy się w transporcie towarów o wysokiej wartości jak elektronika, odzież, automotive. Codziennie realizujemy stałe połączenia liniowe między naszymi oddziałami i partnerami zagranicznymi. Trasy są zoptymalizowane pod względem częstotliwości jak i gospodarowania czasem pracy kierowców.

Bez względu na rodzaj załadunku transport drogowy realizujemy z wykorzystaniem naszych własnych środków transportu oraz zakontraktowanych jednostek transportowych, a w wyjątkowych sytuacjach wykorzystujemy giełdy transportowe.

mapa połączeń nolimit

USŁUGI CELNE

W ramach usprawnienia łańcucha dostaw oferujemy realizację usług celnych dla przesyłek z Polski do krajów CEE. Wspieramy naszych klientów fachową wiedzą w zakresie przepisów i wymagań prawnych oraz niezbędnej dokumentacji. W imieniu klientów zgłaszamy deklaracje w procedurze eksportu, importu i tranzytu towarów. Korzystamy z przyspieszonych i uproszczonych procedur odpraw, co ogranicza formalności i przyspiesza cały proces

transport drogowy