Logistyka ecommerce

Wspieramy rozwój sklepów internetowych
Logistyka e-commerce

Realizując usługi logistyczne dla sektora e-commerce dbamy o wysoką jakość i terminową realizację zamówień online.
Oferujemy magazynowanie towarów, kompletacje zleceń, pakowanie i dystrybucje przesyłek na terenie Europy.

Logistyka e-commerce

Realizujemy dostawy Same Day i Next Day Delivery. Wyróżnia nas staranność oraz dokładność. Cały proces przygotowywania towaru do wysyłki jest monitorowany, a produkty objęte kontrolą jakości. Centra logistyczne wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, umożliwiają automatyzację większej części procesu, co znacząco zmniejsza liczbę błędów i przyspiesza wysyłkę zamówionych produktów.

W RAMACH USŁUGI ECOMMERCE OFERUJEMY:
 

  • Wydajny i nowoczesny proces kompletacji zamówień
  • Codzienną wysyłkę zamówień złożonych do realizacji w dniu zlecenia
  • Automatyczną integracja z firmami kurierskimi
  • Zarządzanie zasobami magazynowymi
  • Prowadzenie magazynów buforowych i szybkie uzupełnienie zapasów do magazynu Klienta
  • Indywidualny proces pakowania zamówień
  • Zarządzanie statusem realizacji zamówienia
  • Profesjonalną logistykę zwrotów
  • Co-packing
  • Fulfillment
obsługa e-commerce

POTRZEBUJESZ
WSPARCIA
W ZAKRESIE 
E-COMMERCE?

USŁUGI LOGISTYCZNE DLA E-COMMERCE OBŁUGUJEM KLIENTÓW Z BRANŻ

beauty
KOSMETYKI
fashion
ODZIEŻ
zoologiczna
PRODUKTY DLA ZWIERZĄT
apteczna
ARTYKUŁY MEDYCZNE

WYRÓŻNIA NAS DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
ORAZ WYSOKA JAKOŚĆ PROCESÓW

Produkty podczas przyjęcia do magazynu są skanowane i liczone. Następnie zostają przetransportowane na specjalnie zaprojektowane regały. Prowadzimy stały monitoring przepływu paczek w naszych magazynach. Przed wysyłką każdy produkt poddawany jest kontroli jakościowej. Sprawdzamy nie tylko zgodność z zamówieniem (kolor, rodzaj, rozmiar), ale również to, czy towar nie zawiera wad fabrycznych i czy opakowanie nie jest uszkodzone.

nowoczesny park maszynowy

Automatyka magazynowa

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne systematycznie rozwijając usługi logistyczne dla firm z sektora e-commerce. Posiadamy automatyczne urządzenia do systemów magazynowych - maszyny do pakowania oraz sortery do kompletacji zleceń. Urządzenia te wspierają prace magazynu, przyspieszają realizację zleceń oraz ograniczają ewentualne pomyłki, co w efekcie znacząco podnosi jakość wykonywanych usług.

FULFILLMENT

Fullfilment - outsourcing usług logistycznych, polegający na przeniesieniu wszystkich elementów łańcucha dostaw na operatora logistycznego.

Właściciel sklepu internetowego nie musi inwestować w wynajem własnego magazynu czy zatrudnienie pracowników. Współpracując z profesjonalną firmą logistyczną płaci tylko za usługi wykonane w celu realizacji jego zamówień. Specjalnie przeszkolony zespół pracowników odpowiada za cały proces związany z konfekcjonowaniem produktów: pakowanie zgodnie z wytycznymi klientami, insertowanie materiałów reklamowych czy ozdabianie opakowań.