Nowe Centrum Logistyczne No Limit w regionie Warszawy

Otworzyliśmy nowoczesne Centrum Logistyczne pod Grodziskiem Mazowieckim. W magazynie o powierzchni 24 tys. m2, zbudowanym w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, obsługiwani będą Klienci z branży Sport & Fashion.

Nowy obiekt znajduje się w parku logistycznym GLP Warsaw V Logistics Centre, zlokalizowanym w Natolinie tuż obok węzła autostrady A2 „Grodzisk Mazowiecki”, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanej Obwodnicy Zachodniej ciągu drogi wojewódzkiej 579.

"Inwestycja ta jest odpowiedzią na nowe projekty logistyki kontraktowej oraz rosnące zapotrzebowanie naszych klientów w zakresie ich rozwoju w regionie CEE. Uwarunkowania techniczne oraz bardzo dobra lokalizacja magazynu wpisują się w strategię rozwoju No Limit i umacniają naszą pozycję w rejonie centralnym w Polsce. Operacje prowadzone w obiekcie w oparciu o nowoczesną automatykę magazynową j umożliwią nam poszerzenie zakresu usług i zwiększą efektywność organizowanych procesów. To kolejny bardzo ważny krok dla rozwoju naszej organizacji." - mówi Mariusz Rączka, Dyrektor Business Unit Logistyka w No Limit. 

Nowe Centrum Logistyczne No Limit w regionie Warszawy