Home delivery

Dostawy do domu z opcją wniesienia
HOME DELIVERY
Pracownik z paczką

Oferujemy kompleksowe dostawy B2C dla sklepów stacjonarnych i internetowych. Realizujemy zamówienia przesyłek wielopaczkowych i gabarytowych wraz z pakietem usług dodatkowych zawierającym wniesienie, szybki montaż czy instalację urządzeń w docelowym miejscu.

W zależności od potrzeb i wymagań klienta, dostawy wraz z wniesieniem realizowane są przez zespół fachowców składający się z dwóch lub więcej osób.

W RAMACH USŁUGI HOME DELIVERY
OFERUJEMY:

  • Dostawy jednoosobowym zespołem pod wskazany adres
  • Dostawy dwuosobowym zespołem z usługą wniesienia do lokalu
  • Usługi montażowe i instalacyjne
  • Dostawy przesyłek wielogabarytowych
  • Stałe monitorowanie statusu przesyłki
  • Zwroty oraz odbiór zużytego sprzętu
MASZ PYTANIA? CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?

MASZ PYTANIA?
CHCESZ POZNAĆ
SZCZEGÓŁY?

USŁUGĘ HOME DELIVERY KIERUJEMY DO KLIENTÓW Z BRANŻ:

MEBLE
MEBLE
AGD
AGD
SPRZĘT SPORTOWY
SPRZĘT SPORTOWY
WYPOSAŻENIE OGRODU
WYPOSAŻENIE OGRODU
SPRZĘT ELEKTRONICZNY
SPRZĘT ELEKTRONICZNY
WYPOSAŻENIE SIŁOWNI
WYPOSAŻENIE SIŁOWNI

dostawy Z szacunkiem dla środowiska

W dużych aglomeracjach miejskich wykorzystujemy proekologiczne rozwiązania w dystrybucji. Inwestujemy w elektryczne samochody dostawcze i własne stacje ładowania. Ograniczamy dzięki temu zanieczyszczenie powietrza i poziom hałasu. Konsekwentnie rozwijamy nasz program Logistyka Przyjazna Środowisku.

HOME DELIVERY

DOSTOSOWUJEMY SIĘ DO CIEBIE

Oferta Home Delivery zawiera dostosowanie czasu wykonania usługi do preferencji kupującego. Dostawa towaru jest realizowana we wskazanych oknach czasowych. Odbiorca może stale monitorować status przesyłki na platformie Track & Trace.

PROJEKTUJEMY ELASTYCZNE PROCESY
W HOME DELIVERY

Zapewniamy elastyczny proces odbioru zamówień i wprowadzania ich do sieci dystrybucyjnej No Limit.:

  • Z magazynu lub sklepu zleceniodawcy
  • Z magazynu dostawcy zleceniodawcy (dropshipping)
  • Z magazynu No Limit (w ramach dodatkowej usługimagazynowej)

Budujemy usługi szyte na miarę naszych Klientów i w zależności od ich potrzeb oferujemy wszystkie elementy łańcucha dostaw. W ramach Home Delivery dostarczamy obecnie ładunki w Polsce, na Słowacji i Węgrzech.

szereg ciężarówek Nolimit

WHITE GLOVE LOGISTICS

Szczególnym rodzajem usług premium jest White Glove Logistics czyli logistyka „w białych rękawiczkach”. Jest to ekspresowo realizowana dostawa od odbiorcy do klienta końcowego bez przeładunku. Usługą tą objęte są produkty o znacznej wartości oraz zlecenia wymagające szczególnych środków ostrożności. Zamówienie jest monitorowanie na każdym etapie, a spedytor pozostaje w stałym kontakcie z klientem. W ramach usługi White Glove Logistics możliwe jest specjalistyczne opakowanie kruchych czy podatnych na uszkodzenia towarów. W ramach White Glove Logistics przewozimy sprzęt medyczny, elektroniczny, działa sztuki, antyki czy sprzęt i stoiska na targi.

Pracownik Nolimit dostarcza przesyłkę