eko Flota

Spełniamy oczekiwania klientów na proekologiczne rozwiązania w zakresie dystrybucji i transportu. .  

Od 2020 roku dostawy na terenie dużych aglomeracji realizujemy samochodami elektrycznymi. Nowoczesne Mercedesy e-Sprintery nie emitują dwutlenku węgla, tlenków azotu, tlenków siarki oraz pyłów, czyli związków które w największym stopniu przyczyniają się do powstawania zjawiska smogu. Jednocześnie ich silniki pracują bardzo cicho.

No Limit, flota samochodów elektrycznych i ekologicznych na paliwa alternatywne

Rozwiązania przyjazne środowisku zastosowaliśmy również w transporcie dalekobieżnym. Wszystkie samochody ciężarowe, należące do floty własnej No Limit , spełniają najwyższe standardy EURO VI. W skład floty wchodzą też ciągniki zasilane LNG, a część naczep została wyposażona w aerodynamiczne spojlery. To nowoczesne rozwiązanie zmniejsza opór powietrza w trakcie jazdy, co przekłada się na niższe zużycie paliwa, a tym samym mniejszą emisję spalin do środowiska.

Wszystkie ciężarówki wyposażone są w systemy telematyczne, które umożliwiają śledzenie lokalizacji pojazdów i kontrolowanie zużycia paliwa Dzięki temu możemy efektywniej zarządzać flotą i optymalnie planować trasy. 

Kierowcy szkoleni sią w zakresie ekonomicznej jazdy i przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drodze.

No Limit eko FLOTA Samochody dostawcze: elektryczne, LNG