Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

19-12-2019

Unikalny sojusz marek – przewoźnicy (w tym No Limit), oraganizacje pozarządowe miast i regionów oraz firmy (w tym Nestlé, Unilever, REWE Group i AB InBev oraz wiele innych podmiotów) – wzywa nową K

26-11-2019

Home Delivery to już nie tylko dostawa z wniesieniem zlecenia do domu Klienta czy też odbiór zużytego sprzętu do utylizacji. Kierunek Home Delivery oczekuje od branży nowych rozwiązań i tworzenia s

02-10-2019

No Limit inwestuje w kolejne automatyczne rozwiązania magazynowe, wychodząc na przeciw wzrostowi zapotrzebowania na nowoczesne rozwiązania logistyczne dla Klientów branży E-commerce.

01-07-2019

W centrum logistycznym No Limit został zorganizowany panel dyskusyjny poświęcony rosnącemu znaczeniu Polski w regionie CEE.

26-03-2019

Już po raz czwarty No Limit Sp. z o.o. razem z Polskimi Kolejami Linowymi zorganizowała największe zawodny narciarskie No Limit Kasprowy, najdłuższy slalomu gigant z elementami supergiganta na Kasprowym Wierchu. W rywalizacji udział wzięło 253 zawodników, wśród których znaleźli się zarówno zawodowi narciarze, jak i amatorzy, snowboardziści, a także niepełnosprawni zawodnicy w kategorii monoski. 

20-12-2018

No Limit razem z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych jest inicjatorem proekologicznej akcji Misja Zerowa Emisja. Pojazdy dostarczył Volkswagen, a dostawy realizowane są dla marek IKEA i H&M. Celem projektu jest zbadanie, czy logistyka w miastach może być przyjazna środowisku i efektywna ekonomicznie. Analizowana będzie emisja CO2 oraz całkowite koszty posiadania (TCO) dostawczego pojazdu elektrycznego.

26-06-2018

W oddziale No Limit Wrocław zrealizowaliśmy inwestycję w automatyczny system sortowania paczek. Dogodne położenie Wrocławia względem odległości od naszych głównych hubów przeładunkowych zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Węgrzech oraz Słowacji spowodowało że to właśnie w tym miejscu zdecydowaliśmy się na inwestycję w automatyczny sorter paczkowy,

24-06-2018

Firma No Limit znalazła się w gronie spółek, które zostały wyróżnione podczas gali 23 edycji prestiżowego rankingu branży TSL opracowanego merytorczynie Prof.

18-04-2018

Już po raz trzeci 6 marca No Limit gościł na największych targach pracy dla absolwentów uczelni. Absolvent Talent Days to nowoczesna formuła, która przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających, osobowości świata biznesu i wielu pracodawców. Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami..

18-10-2017

No Limit został partnerem Konferencji Ecommerce Trends CEE 2017. To wydarzenie biznesowe jest dedykowane przedsiębiorcom działającym w obszarze ecommerce jak również tradycyjnego handlu, będące okazją do zapoznania się z najbardziej innowacyjnymi trendami w tej nowoczesnej branży.