Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

10-09-2020

No Limit wygrał w kategorii „Najlepszy Pracodawca” i został uhonorowany podczas II Spotkania Liderów Branży TSL, organizowanego przez redakcję Rzeczpospolitej, na którym opublikowano ranking firm l

21-05-2020

Trwa budowa pierwszego magazynu według nowej ekokoncepcji 7R Green dla No Limit. Obiekt powstaje w formule BTS w ramach kompleksu 7R Park Sosnowiec. Zielone rozwiązania zastosowane w projekcie pomogą zminimalizować oddziaływanie na środowisko naturalne. Inwestycja skupia się na jak najefektywniejszym doborze proekologicznych rozwiązań, zgodnych z potrzebami wynikającymi ze strategii działania firmy No Limit. Obiekt zostanie oddany do użytku we wrześniu 2020 r.

25-03-2020

Informujemy, że pomimo rozprzestrzeniania się epidemii w Europie, Grupa No Limit kontynuuje działalność logistyczną i transportową w Polsce i Państwach CEE. Z uwagi na wprowadzane ograniczenia dla handlu na obsługiwanych przez No Limit rynkach, wdrożyliśmy niestandardowe metody pracy. Wszystkie zmiany w sposobie działania mają na celu ochronę zdrowia pracowników i odbiorców usług oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa biznesowego naszych Partnerów.

05-02-2020

Rok 2020 rozpoczynamy od kolejnego etapu programu Ekologistyka No Limit. Uruchomiliśmy w naszej flocie dystrybucyjnej pierwsze samochody elektryczne MAN e-TGE, przeznaczone do dystrybucji w największych miastach w Polsce. W pierwszej fazie nasze elektryczne samochody będą realizować dostawy w Warszawie oraz w aglomeracji śląskiej, gdzie problem emisji CO2 jest największy.

19-12-2019

Unikalny sojusz marek – przewoźnicy (w tym No Limit), oraganizacje pozarządowe miast i regionów oraz firmy (w tym Nestlé, Unilever, REWE Group i AB InBev oraz wiele innych podmiotów) – wzywa nową K

26-11-2019

Home Delivery to już nie tylko dostawa z wniesieniem zlecenia do domu Klienta czy też odbiór zużytego sprzętu do utylizacji. Kierunek Home Delivery oczekuje od branży nowych rozwiązań i tworzenia s

02-10-2019

No Limit inwestuje w kolejne automatyczne rozwiązania magazynowe, wychodząc na przeciw wzrostowi zapotrzebowania na nowoczesne rozwiązania logistyczne dla Klientów branży E-commerce.

01-07-2019

W centrum logistycznym No Limit został zorganizowany panel dyskusyjny poświęcony rosnącemu znaczeniu Polski w regionie CEE.

26-03-2019

Już po raz czwarty No Limit Sp. z o.o. razem z Polskimi Kolejami Linowymi zorganizowała największe zawodny narciarskie No Limit Kasprowy, najdłuższy slalomu gigant z elementami supergiganta na Kasprowym Wierchu. W rywalizacji udział wzięło 253 zawodników, wśród których znaleźli się zarówno zawodowi narciarze, jak i amatorzy, snowboardziści, a także niepełnosprawni zawodnicy w kategorii monoski. 

20-12-2018

No Limit razem z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych jest inicjatorem proekologicznej akcji Misja Zerowa Emisja. Pojazdy dostarczył Volkswagen, a dostawy realizowane są dla marek IKEA i H&M. Celem projektu jest zbadanie, czy logistyka w miastach może być przyjazna środowisku i efektywna ekonomicznie. Analizowana będzie emisja CO2 oraz całkowite koszty posiadania (TCO) dostawczego pojazdu elektrycznego.