O NAS

Jesteśmy dostawcą usług logistycznych, działającym na rynku polskim i międzynarodowym od 1990 roku. Współpracę z klientami opieramy na wspólnym zaufaniu i partnerskich relacjach.

Rozwijamy nasze usługi logistyczne w Europie wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz doświadczenie i kompetencje naszych pracowników.

Oferujemy szeroki zakres usług od prostych rozwiązań magazynowych czy transportowych po złożone projekty logistyczne. Na każdym etapie łańcucha dostaw szczegółowo planujemy procesy, oferując klientom najwyższą jakość oraz zoptymalizowane koszty.

Dostarczamy stabilne i elastyczne rozwiązania dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Kreujemy trendy na rynku usług logistycznych i nie boimy się wyzwań stawianych przez naszych klientów.

Nasze zespoły tworzą ludzie pełni pasji i pozytywnej energii. Razem budujemy stabilną firmę, która jest gwarantem bezpieczeństwa i satysfakcji z dostarczanych usług. 

Realizujemy nasz program "Logistyka Przyjazna Środowisku", który ma na celu ograniczenie negatywnych skutków działalności firmy na środowisko naturalne.

Logistyka

Zatrudniamy ponad 1.300 pracowników, specjalizujących się w różnych dziedzinach logistyki, których zaangażowanie i doświadczenie pozwalają szybko i realizować nasze usługi.

Zarządzamy operacjami logistycznymi w  20 nowoczesnych magazynach, zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 5 z tych lokalizacji uzyskało certyfikat BREEAM. 

Codziennie dostarczamy towary do 28 krajów w Europie, wykorzystując sieć drogowych połączeń liniowych. W naszej flocie posiadamy aerodynamiczne naczepy oraz ciągniki zasilane alternatywnym paliwem - LNG.

Korzystając z automatyzacji, nowoczesnych technologii oraz optymalizacji procesów, codziennie przygotowujemy, pakujemy i wysyłamy do 70.000 sztuk paczek dla branży e-commerce.

Flotą samochodów elektrycznych miesięcznie pokonujemy dystans większy niż długość równika to jest średnio 43 tys. km. W aglomeracjach miejskich realizujemy dostawy zarówno do galerii handlowych, jak i klientów indywidualnych.

Mapa w których No Limit świadczy usługi logistyczne