Intranet Nolimit

Track&Trace

No Limit został partnerem Konferencji Ecommerce Trends CEE 2017. To wydarzenie biznesowe jest dedykowane przedsiębiorcom działającym w obszarze ecommerce jak również tradycyjnego handlu, będące okazją do zapoznania się z najbardziej innowacyjnymi trendami w tej nowoczesnej branży.

Lider niskoemisyjnego transportu towarów, polska spółka z branży TSL – No Limit oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych nawiązały strategiczną współpracę w zakresie promocji paliw alternatywnych w logistyce. Współpraca stron zakłada m.in. realizację wspólnych badań, raportów oraz działań budujących "ekoświadomość" społeczną.

Już po raz drugi No Limit Sp. z o.o. we współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi zorganizowała zawody w narciarstwie alpejskim na Kasprowym Wierchu. W sobotę 25 marca 2017 roku w piękny, słoneczny dzień na stokach Kasprowego Wierchu 280 zawodników - amatorów i zawodowców - ściagło się na najdłuższym slalomie

W lutym w naszym centrum logistycznym w Pruszkowie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie nazwane eco Eventem. W trakcie tego wydarzenia nasi pracownicy i klienci mieli szansę po raz pierwszy zapoznać się z nowymi rozwiązaniami firmy w zakresie eco logistyki. W trakcie tego wydarzenia zaprezentowaliśmy 

Na początku 2017 r. w regionie centralnym powiększyliśmy powierzchnię magazynową w centrum logistycznym w Pruszkowie o kolejną trzecią w tej lokalizacji halę magazynową. Tym samym, poczyniliśmy następny krok w kierunku tworzenia i rozwoju kompleksowego, zautomatyzowanego centrum dystrybucji. 

W połowie października 2016 r.w regionie północnym otworzyliśmy oddział dystrybucyjny w Kowalach k. Gdańska. Inwestycja ta pozwala nam postawić następny krok w kierunku rozwoju sieci dystrybucji oraz usług magazynowych No Limit. Gdańsk-Kowale to 7 lokalizacja w Polsce.

No Limit oferuje staże i praktyki dla studentów wydziałów transportu i logistyki. W tym roku zaprezentowaliśmy możliwości podjęcia pracy czasowej i dalszego rozwoju podczas Talent Days na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jest to największe wydarzenie wspierające rozwój kariery studentów i absolwentów w Polsce.

W zawiązku z pozyskaniem nowych kontraktów i dużym wzroście aktywności klientów w Sosnowcu, z początkiem marca 2016 rozszerzyliśmy powierzchnię magazynową o kolejne 2 000 m2. Umowa najmu ma charakter krótkoterminowy, ze względu na możliwe pozyskanie kolejnych kontraktów dla strategicznych usług Produktów No Limit

No Limit i Polskie Koleje Linowe zorganizowały zawody w narciarstwie alpejskim - No Limit Kasprowy - najdłuższy slalom gigant w Polsce . Ponad 20-osobowa ekipa Nolimitowców 16 marca wyruszyła do Zakopanego, żeby pracować przy obsłudze „logistyki” tego wydarzenia.

Miło nam poinformować, o rozpoczęciu realizacji oficjalnych usług transportu Home Delivery oraz montaży dla wszystkich Klientów sklepu IKEA Bydgoszcz.To kolejne potwierdzenie rozwoju usług w segmencie Home Delivery oraz Value Added Services w No Limit.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

CAPTCHA

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.


Zadzwoń do nas
+48 22 460 40 40